O nas Oferta Polityka Decyzje Lokalizacja Kontakt Pomagamy


Galeria zdjęć

Gospodarka odpadami Kostrzyn nad Odrą


O nas Oferta Polityka firmy Decyzje Lokalizacja Kontakt Pomagamy


Galeria zdjęć



HARMONOGRAM ODBIORU NIESEGREGOWANYCH (ZMIESZANYCH) ODPADÓW

KOMUNALNYCH ZABUDOWA JEDNORODZINNA, SZEREGOWA ORAZ WIELOLOKALOWA

PONIEDZIAŁEK

Akacjowa, Asfaltowa, Banaszaka, Chemików, Chopina, Chrobrego, Czarnieckiego, Czereśniowa, Drzewicka, Drzewna, Dworcowa, Gorzowska, Fabryczna Jana Pawła II, Jaśminowa, Kwiatowa, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Krótka, Kutrzeby, Osiedlowa, Oś. B, Oś. Mieszka I, Moniuszki, M. Konopnickiej, Malinowa, Morelowa, Narutowicza, Niepodległości, Oś. 3-go Maja, Oś. C, Oś. Słowiańskie, Orzechowa, Owocowa, Prosta, Rzemieślnicza, Różana, Sadowa, Słoneczna, Spokojna, Sosnowa, Saperska, Sienkiewicza, Turkusowa, Targowa, Tulipanowa, Wiśniowa, Wędkarska, Wojska Polskiego, Wyszyńskiego, Zielona, Złota, Żeglarska.

WTOREK

Boczna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Dębowa, Cmentarna, Familijna, Grzybowa, Główna, Jasna, Jana Karskiego, Jagiellońska, Jodłowa, Klonowa, Kopernika, Kostrzyńska, Kościelna, Oś. Leśne, Książęca, Leśna, Orła Białego, Lipowa, Łączna, Łódzka, Marzeń, Miła, Mickiewicza, Mostowa, Na Skarpie, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Oś. Nad Wartą, Oś. Kolejowe, Oś. Warniki, Papierników, Plac Grunwaldzki, Pogodna, Południowa, Przyjazna, Radości, Rzeczna, Solidarności, Sikorskiego, Sportowa, Skałby, Szczęśliwa, Świerkowa, M. Reja, Namyślińska, Nowa, Odrzańska, Piaskowa, Polna, Szkolna, Szumiłowska, Środkowa, Tartaczna, Tarasowa, Topolowa, Tysiąclecia, Ustronie, Wąska, Wesoła, Widokowa, Willowa, Wodna, Wschodnia, Zakole, Zaułek Klonowy, Zaułek Wodny, Zawadzkiego, Zacisze.

DRUGI ODBIÓR W TYGODNIU NIESEGREGOWANYCH (ZMIESZANYCH) ODPADÓW KOMUNALNYCH (TYLKO W ZABUDOWIE WIELORODZINNEJ ZAMIESZKAŁEJ PRZEZ POWYŻEJ 50 OSÓB)

PIĄTEK

Akacjowa 1-7; Asfaltowa 12; Asfaltowa 1,3,5; Asfaltowa 2 A,B,C; Chopina 1-3, Chopina 5-7, Chopina 9-11, Czarnieckiego Stefana 4-10; Czereśniowa 2-6; Drzewicka 1-7; Drzewicka 8-10; Drzewicka2 A,B,C; Drzewicka 50-60; Dworcowa 1,3,5; Gabriela Narutowicz 2, Gorzowska 12-22; Gorzowska 24-36; Gorzowska 60-70; Gorzowska 7 A,B; Gorzowska 72-80; Gorzowska 82-92; Gorzowska 9 A,B; Jana Pawła II 9-17; Jana Pawła II 38, 38 A,B,C; Jana Pawła II 40-48; Jana Pawła II 50A,B,C; Jaśminowa 5-15; Konopnickiej Marii 1-15; Konopnickiej Marii 4-14; Konopnickiej Marii 16-24; Konopnickiej Marii 26-34; Konopnickiej Marii 36-46; Konopnickiej Marii 48-62; Kościuszki 16 A,B; Kościuszki 5 A,B; Krótka1 A,B; Kutrzeby 2A-2B;Stanisława Moniuszki 2, Stanisława Moniuszki 4, Narutowicza 5; Narutowicza 4a; Niepodległości 13-15; Niepodległości 6 A, B,C,D; Orła Białego19 A,B; Orła Białego 21 A,B; Orła Białego 31 A, B, C,D, E, F; Osiedle 3 Maja 1-4; Osiedle 3 Maja 5-8; Osiedle 3 Maja 9-11; Osiedle 3 Maja 12-15; Osiedle B. 1 A,B,C; Osiedle Leśne 7; Osiedle Leśne 9; Osiedle Leśne 10; Osiedle Leśne 1 A,B,C,D; Osiedle Leśne 3A-3C; Osiedle Leśne 4A-4C; Osiedle Leśne 8,8A; Osiedle Mieszka I 24; Osiedle Mieszka I 25; Osiedle Mieszka I 28; Osiedle Mieszka I 29; Osiedle Mieszka I 30; Osiedle Mieszka I 31; Osiedle Mieszka I 1-7; Osiedle Mieszka I 8-14; Osiedle Mieszka I 15-17; Osiedle Mieszka I 18-20; Osiedle Mieszka I 21-23; Osiedle Mieszka I 26-27; Osiedle Mieszka I 33-36; Osiedle Mieszka I 37-40; Osiedle Słowiańskie 1-2; Osiedle Słowiańskie 3-4; Osiedle Słowiańskie 5-6; Osiedle Słowiańskie 7-8; Osiedle Słowiańskie 9-10; Osiedle Słowiańskie 11-12; Osiedle Słowiańskie 13-14; Osiedle Słowiańskie 15-16 Osiedle Słowiańskie 17-18; Osiedle Słowiańskie 19-22; Osiedlowa 2 A,B,C; Osiedlowa 3 A,B; Osiedlowa 5A-5B; Osiedlowa 6A-6C; Różana 2-12; Saperska 2-4; Słoneczna 1,3,5; Wędkarska 2-14; Wędkarska 16-22; Wojska Polskiego 1-9; Wodna 16; Żeglarska 27; Wojska Polskiego 49-59; Wyszyńskiego 27-41; Wyszyńskiego 51 A,B; Wyszyńskiego 6 A,B; Złota 1-7; Żeglarska 3-9; Żeglarska 18-22;Żeglarska 24-28; Żeglarska 31 – 39; Żeglarska 32-40.

Uwaga

W przypadku gdy dany dzień tygodnia jest dniem świątecznym następuje zmiana terminu odbioru:

1. Piątek 08.01.2016 na sobotę 09.01.2016

2. Poniedziałek 28.03.2016 na wtorek 29.03.2016

3. Wtorek 29.03.2016 na środę 30.03.2016

4. Wtorek 03.05.2016 na środę 04.05.2016

5. Piątek 06.05.2016 na sobotę 07.05.2016

6. Piątek 27.05.2016 na sobotę 28.05.2016

7. Poniedziałek 15.08.2016 na wtorek 16.08.2016

8. Wtorek 16.08.2016 na środę 17.08.2016

9. Piątek 19.08.2016 na sobotę 20.08.2016

10. Wtorek 01.11.2016 na środę 02.11.2016

11. Piątek 04.11.2016 na sobotę 05.11.2016

12. Piątek 11.11.2016 na sobotę 12.11.2016

13. Poniedziałek 26.12.2016 na wtorek 27.12.2016

14. Wtorek 27.12.2016 na środę 28.12.2016

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW BIODEGRADOWALNYCH

ŚRODA

Wszystkie budynki w zabudowie wielorodzinnej i jednorodzinnej

Uwaga

W przypadku gdy dany dzień tygodnia jest dniem świątecznym następuje zmiana terminu odbioru:

1. Środa 06.01.2016 na czwartek 07.01.2016

2. Środa 30.03.2016 na czwartek 31.03.2016

3. Środa 04.05.2016 na czwartek 05.05.2016

4. Środa 17.08.2016 na czwartek 18.08.2016

5. Środa 02.11.2016 na czwartek 03.11.2016

6. Środa 28.12.2016 na czwartek 29.12.2016

HARMONOGRAM ODBIORU SEGREGOWANYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH

– system workowy (worki w kolorach: żółtym, niebieskim, zielonym)

Asfaltowa, Cmentarna, Czarnieckiego, Dębowa, Drzewicka, Jodłowa, Kościelna Klonowa Leśna, Lipowa, Łączna, Łódzka, M. Reja, Mostowa, Na Skarpie, Nadbrzeżna, Niepodległości, Oś. Nad Wartą, Polna, Południowa, Rzeczna, Skałby, Szkolna, Szumiłowska, Środkowa, Sadowa, Sosnowa Świerkowa, Tartaczna, Topolowa, Wąska Wędkarska, Wschodnia, Wodna, Wesoła, Willowa, Zacisze, Złota, Zakole, Zaułek Wodny, Żeglarska, Zaułek Klonowy

11.01.2016r.; 25.01.2016r.

08.02.2016r.; 22.02.2016r.

07.03.2016r.; 21.03.2016r.

11.04.2016r.; 25.04.2016r.

09.05.2016r.; 23.05.2016r.

06.06.2016r.; 20.06.2016r.

11.07.2016r.; 25.07.2016r.

08.08.2016r.; 22.08.2016r.

05.09.2016r.; 19.09.2016r.

10.10.2016r.; 24.10.2016r.

07.11.2016r.; 21.11.2016r.

05.12.2016r.; 19.12.2016r.

– w zabudowie JEDNORODZINNEJ

Akacjowa, Banaszaka, Berlińska, Boczna, Brzoskwiniowa, Brzozowa Chrobrego, Chemików, Chopina, Czereśniowa, Dworcowa, Drzewna, Fabryczna, Główna, Familijna, Grzybowa, Gorzowska, Jagiellońska Jasna, Jana Karskiego, Kopernika, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Kwiatowa, Jana Pawła II, Jaśminowa, Kutrzeby, Malinowa, Morelowa Marzeń, Miła, Kostrzyńska, Książęca, Mickiewicza, Namyślińska, Narutowicza Nowa , Oś. Kolejowe, Oś. Leśne, Odrzańska, Orła Białego, Ogrodowa, Orzechowa Owocowa, Plac Grunwaldzki, Prosta, Pogodna, Piaskowa, Papierników, Przyjazna Radości, Różana, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sikorskiego Spokojna, Sportowa Solidarności Saperska, Sienkiewicza, Szczęśliwa Tarasowa, Targowa, Tulipanowa, Turkusowa, Tysiąclecia, Ustronie, Zawadzkiego, Zielona Oś. Warnik, Wojska Polskiego, Wyszyńskiego, Widokowa, Wiśniowa

14.01.2016r.; 28.01.2016r.

11.02.2016r.; 25.02.2016r.

10.03.2016r.; 24.03.2016r.

14.04.2106r.; 28.04.2016r.

12.05.2016r.; 27.05.2016r.

09.06.2016r.; 23.06.2016r.

14.07.2016r.; 28.07.2016r.

11.08.2016r.; 25.08.2016r.

08.09.2016r.; 22.09.2016r.

13.10.2016r.; 27.10.2016r.

10.11.2016r.; 24.11.2016r.

08.12.2016r.; 22.12.2016r.

HARMONOGRAM ODBIORU SEGREGOWANYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH

– z pojemników ( w kolorach: żółtym, niebieskim i zielonym) – w zabudowie WIELORODZINNEJ

PLASTIK, PAPIER

14.01.2016r.; 28.01.2016r.

11.02.2016r.; 25.02.2016r.

10.03.2016r.; 24.03.2016r.

14.04.2106r.; 28.04.2016r.

12.05.2016r.; 27.05.2016r.

09.06.2016r.; 23.06.2016r.

14.07.2016r.; 28.07.2016r.

11.08.2016r.; 25.08.2016r.

08.09.2016r.; 22.09.2016r.

13.10.2016r.; 27.10.2016r.

10.11.2016r.; 24.11.2016r.

08.12.2016r.; 22.12.2016r.

SZKŁO

08.01.2016r.; 21.01.2016r.

04.02.2016r.; 18.02.2016r.

03.03.2016r.; 17.03.2016r.

07.04.2016r.; 21.04.2016r.

06.05.2016r.; 19.05.2016r.

02.06.2016r.; 16.06.2016r.

07.07.2016r.; 21.07.2016r.

04.08.2016r.; 19.08.2016r.

01.09.2016r.; 15.09.2016r.

06.10.2016r.; 20.10.2016r

04.11.2016r.; 17.11.2016r.

01.12.2016r.; 15.12.2016r.

Wszystkie adresy zabudowy wielorodzinnej

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO, WYSTAWIONYCH CHOINEK ORAZ ZUŻYTYCH OPON

22.01.2016r.

19.02.2016r.

11.03.2016r., 22.03.2016

22.04.2016r.

20.05.2016r.

30.06.2016r.

08.07.2016r., 22.07.2016

26.08.2016r.

29.09.2016r.

21.10.2016r.

18.11.2016r.

16.12.2016r., 30.12.2016

Akacjowa, Asfaltowa, Banaszaka, Chemików, Chopina, Chrobrego, Czarnieckiego, Czereśniowa, Drzewicka, Drzewna, Dworcowa, Gorzowska, Fabryczna Jana Pawła II, Jaśminowa, Kwiatowa, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Krótka, Kutrzeby, Osiedlowa, Oś. B, Oś. Mieszka I, Moniuszki, M. Konopnickiej, Malinowa, Morelowa, Narutowicza, Niepodległości, Oś. 3-go Maja, Oś. C, Oś. Słowiańskie, Orzechowa, Owocowa, Prosta, Rzemieślnicza, Różana, Sadowa, Słoneczna, Spokojna, Sosnowa, Saperska, Sienkiewicza, Turkusowa, Targowa, Tulipanowa, Wiśniowa, Wędkarska, Wojska Polskiego, Wyszyńskiego, Zielona, Złota, Żeglarska.

29.01.2016r.

26.02.2016r.

11.03.2016r., 22.03.2016

29.04.2106r.

24.05.2016r.

30.06.2016r.

08.07.2016r., 22.07.2016

29.08.2016r.

29.09.2016r.

28.10.2016r.

25.11.2016r.

16.12.2016r,30.12.2016

Boczna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Dębowa, Cmentarna, Familijna, Grzybowa, Główna, Jasna, Jana Karskiego, Jagiellońska, Jodłowa, Klonowa, Kopernika, Kostrzyńska, Kościelna, Oś. Leśne, Książęca, Leśna, Orła Białego ,Lipowa, Łączna, Łódzka, Marzeń, Miła, Mickiewicza, Mostowa, Na Skarpie, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Oś. Nad Wartą, Oś. Kolejowe, Oś. Warniki, Papierników, Plac Grunwaldzki, Pogodna, Południowa, Przyjazna, Radości, Rzeczna, Solidarności, Sikorskiego, Sportowa, Skałby, Szczęśliwa, Świerkowa, M. Reja, Namyślińska, Nowa, Odrzańska, Piaskowa, Polna, Szkolna, Szumiłowska, Środkowa, Tartaczna, Tarasowa, Topolowa, Tysiąclecia, Ustronie, Wąska, Wesoła, Widokowa, Willowa, Wodna, Wschodnia, Zakole, Zaułek Klonowy, Zaułek Wodny, Zawadzkiego Zacisze.

HARMONOGRAM ODBIORU LEKARSTW

04 marzec 2016r

10 czerwiec 2016r.

02 wrzesień 2016r

02 grudzień 2016r.

Pojemniki i worki należy wystawić do trasy przejazdu do godziny 6.00 rano w dniu wywozu

Dezynfekcja pojemników odbędzie się przy wywozach w miesiącu: Kwiecień-Maj oraz Październik-Listopad

O nas Oferta Harmonogram Decyzje Lokalizacja Kontakt Pomagamy

O nas Oferta Harmonogram Decyzje Lokalizacja Kontakt Pomagamy