O nas Oferta Polityka Decyzje Lokalizacja Kontakt Pomagamy


Galeria zdjęćPomagamy

Agreco Service jako firma prowadząca swoją działalność lokalnie, obsługuje firmy, osoby fizyczne i inne podmioty. Utrzymujemy się świadcząc usługi na terenie naszej gminy i pobliskich miejscowości.

W związku z tym już jakiś czas temu postanowiliśmy, że musimy wspierać region na którym działamy. Staramy się wspierać lokalną społeczność w stopniu na jaki możemy sobie pozwolić. Nie możemy zmienić całego świata … ale możemy dokonać drobnej zmiany lokalnie. Każda pomoc nawet ta najmniejsza ma znaczenie.9 grudnia 2014 roku zjawił się w kostrzyńskim Przedszkolu Miejskim Nr 3 „Ekoludki” zagubiony pośród zamieci Święty Mikołaj. No, może nie osobiście, ale przysłał swojego przedstawiciela, pracownika firmy Agreco service Sp.z o.o.

W podziękowaniu za akcję zbierania nakrętek, prowadzoną właśnie przez Ekoludki, przywiózł ze sobą specjalistyczny sprzęt dla Mateusza Laskowskiego. Tym samym udało się spełnić marzenie kolejnego chorego dziecka…O nas Oferta Harmonogram Decyzje Lokalizacja Kontakt Pomagamy